Hotel Pejton

Pastruese (Mirëmbajtëse), Recepsionist

	 	 

Hotel Pejton hap konkurs për vend të lirë pune për këto pozita:

 • Pastruese (Mirëmbajtëse)
 • Recepsionist

Pastruese (Mirëmbajtëse)

Detyrat:

 • Kujdeset për mirëmbajtien e dhomave te hotelit;
 • Respekton orarin e punes dhe rregulloret e tjera te hotelit;
 • Bashkepunon me koleget e tjera te punes ne detyrat qe i percaktohen.

Kualifikimet:

 • Përvoje pune paraprake ne fushen e njejte;
 • Mosha prej 18 deri ne 40 vjec;
 • Te kete aftesi te mira bashkepunuese.

Recepsionist

Detyrat:

 • Mirepret klientet e hotelit;
 • U sherben klienteve ne baze te kerkesave te tyre;
 • Pret dhe percjelle musafiret e hotelit;
 • Bashkepunon me koleget e tjera te punes ne detyrat qe i percaktohen.
 • Nderrimi i Nates

Kualifikimet:

 • Mosha: 18-35;
 • Përvojë paraprake (e preferueshme);
 • Njohja e mire e Gjuhes Angleze;
 • Eshte i gatshem te punoj ne ndrrim te nates;
 • Aftesi te mira bashkepunuese me kolege;
 • Aftesi te mira komunikuese me kliente.

Te interesuarat le te aplikojne duke na kontaktuar ne keta numra:

044 30 80 80

038 22 22 04

apo ne emailin

hotelpejton@hotmail.com 

Shikime 1394
Kategoria Hoteleri
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC