Rrota Group

Shitëse (2) (F)

	 	 

RROTAGROUP shpall konkurs pune:

SHITËSE (2) (F)

Për pikën shitëse në Fushë Kosovë.

Kushtet e punes:

  • Shkolla e mesme e perfunduar (obligative) ndërsa fakulteti konsiderohet përparësi;
  • Përvoja e punës minimum 1 vit nga fusha e shitjes;
  • Kërkohet aftësi në shitje direkte, kujdes ndaj konsumatorëve, menaxhimi dhe përcjellja e stokut, si dhe kërkohen njohuri minimale nga menaxhimi i rrjeteve sociale.

Ofrohen kushte relativisht të mira pune, ndërsa orari i punës 8 orë.
Përparësi kanë kandidatët me banim në Fushë Kosovë.

Adresa:
RROTA Smart Electronics
Fushë Kosovë km3 rr.Nene Tereza (afer NLB dhe ProCredit Bank)

APLIKO NË CDO KOHË duke dërguar CV tuaj përmes email: hoverboardrrota@gmail.com
INFO dhe të tjera Tel/Viber 00383 45 204 208

Konkursi mbetet i hapur deri me 30.09.2021.

Vizito RROTA ne Facebook/Instagram:

Rrota Smart Electronics

Shikime 1821
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC