Arteg

Shitëse (5) (F)

	 	 

Pozita - Shitës/e (5 shitëse femra)

Add - Albi Mall Kati 0 
Kompania - Arteg SH.P.K 
Email: ks@arteg.al
 
Në këtë konkurs duhet te shtohen edhe keto kritere:
1. Mosha 19 - 27 vjece 
2. Përvoje pune në shitje 
3. Fleksibiliteti dhe korrektësia në punë
4. Kerkohet CV dhe një foto
Shikime 2417
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC