KFC Kosova

Shofer Delivery në KFC Mitrovicë

	 	 

Aplikimi bëhet deri më 30.09.2021 përmes Website, duke ndjekur linkun https://kfckosova.com/join-our-team/ përmes email-it work@kfc-ks.com dhe në restaurantin KFC Mitrovica, me titull emrin e restaurantit për të cilin aplikoni.

Shikime 886
Kategoria Transport
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Mitrovicë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC