Elsa Group

Agjent/e i/e Shitjes

	 	 

KONKURS

Ndermarrja për prerjen dhe përpunimin e granitit dhe mermerit “ELSA GROUP” në Pejë shpall konkurs  për këto vende të lira të punës:

Bashkëpunëtor / Agjent/e i/e shitjes

Lokacioni: Të gjitha qytetet dhe regjionet e Kosovës

  • Kandidatet preferohet të kene njohuri paraprake dhe se paku 2 vjet pervojë pune në leminë e shitjes .
  • Kandidatet e interesuar mund t’a dërgojnë CV-në kete email adresë info@elsa-group.com
  • Konkursi mbetet i hapur një jave pas publikimit.
  • Numri kontaktues: 049 905 929

 

Shikime 2572
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC