Stella Petrol

Farmaciste, Teknike e Farmacisë

	 	 

Stella SH.P.K në Gjakovë hap pozita të lira të punës në Barnatore:

  1. Farmaciste
  2. Teknike e Farmacisë

Kualifikimet:

  Për Farmaciste: 

  • Të jetë e licensuar. 
  • Të ketë përvojë të punës

Për Teknike të Farmacisë

  • Të ketë diplomë të shkollës së mesme të farmacisë si dhe të jetë e licensuar, 
  • Të ketë njohuri bazike rreth barnave. 

CV e juaj mund ta dërgoni në: stella.gjakove@hotmail.com . Për më shumë informata mund të lajmëroheni në numrin 045-588-533.

Shikime 1506
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC