Go Shipping Kosovo

Customer Service

	 	 

GO SHIPPING LLC po zgjerohet dhe shpall konkurs per vend te lire pune:

Customer Service

Kushtet:

  • Njohja e gjuhës Angleze;
  • Përvojë në shërbime ndaj klientit, shitjet ose një fushë të ngjashme;
  • I/e shkëlqyeshëm në komunikim;
  • Aftësitë bazë kompjuterike dhe përvoja me gjurmimin dhe regjistrimin e informacionit të thirrjes, regjistrimin e dokumenteve ose përditësimin e profileve/llogarive të klientëve;
  • Aftësi të shkëlqyera në menaxhimin e kohës dhe përcaktimin e prioriteteve;
  • Aftësia për t'iu përgjigjur telefonit, për të dëgjuar në mënyrë aktive, për të transmetuar informacionin dhe për të shtypur informacionin bazë njëkohësisht.

Ju lutem dergoni CV-te ne emailat e me poshtem:
v.sojeva@goshipping.eu
s.orfanidis@goshipping.eu

Afati i fundit per aplikim: 01.10.2021

Shikime 1972
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC