StarLabs

5 Frontend Developers (ReactJS & Angular) - Junior/Mid/Senior

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 5 Frontend Developers, per te filluar punen me nje klient te ri. 

StarLabs sot ka ekipe me mbi 130 personave dhe eshte ne rritje e siper. Projekti dhe puna eshte ne baza permanente sikurse edhe te gjitha profilet tjera ne StarLabs. 

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon;
 • Te punoje orare te plote;
 • Te kete aftesi te komunikimit me klient dhe me ekipen e zhvillueseve;
 • Te jete proaktiv dhe team player.

Aftesite:

 • Njohuri  ne ReactJS;
 • Fleksibilitet ne perdorim e class based components dhe React Hooks;
 • State management tools (Redux ose MobX);
 • Njohuri ne Webpack, Enzyme, Redux
 • Njohuri ne Angular apo framework tjere
 • Njohuri ne testim te performances permes browser-based debugging
 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte;
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore;
 • Te kete vullnet per te mesuar;
 • Saktesi dhe fokus ne pune.

Cka ofron StarLabs

 • Mentorim dhe keshilla;
 • Ndihme nga i gjithe stafi per aftesim profesional;
 • Mundesi ngritje ne karriere;
 • Mundesi ne aftesim profesional;
 • Sigurim Shendetsor;
 • Ambient profesional edhe super friendly;
 • Game room (Hapsire e dedikuar per Playstation, Pikado, Table football, Ping Pong);
 • Social Clubs (Termine javore per sporte, pjesemarje ne turnire lokale, esports and tournaments);
 • Pune hibride (nga zyrja dhe shtepia);
 • Trajnime dhe Workshops ne teknologji te ndryshme ne StarLabs;
 • Trajnime profesionale nga klientat e StarLabs;
 • Bonuse te ndryshme si ne Shtije, Rekrutim, etj;
 • Hackathons the mudesi te spinoff/investimit nga StarLabs;
 • Ambient pune pa presion te larte apo mikromenaxhim;
 • Kurse ne pune te gjuhes angleze.

Shikime 16981
Kategoria Informatikë
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC