Kosova Post

Zyrtar marketingu në teren (2)

	 	 

Agjencia e Lajmeve KosovaPost shpallë konkurs:

Dy (2) zyrtarë marketingu ne teren për këto qytete:
Mitrovicë, Prizren, Pejë, Ferizaj, Gjakovë, Gjilan.

Kushtet:

  • Të kënë të kryer se paku shkollën e mesme, (fakulteti, drejtimi i caktuar i preferuar)
  • Të jenë komunikativ/e
  • Të kënë aftesi bindese
  • Të kenë përvojë në marketing

Kandidatet duhet të dërgojnë CV e tyre në email adresën kosovapost.marketing@gmail.com dhe per me shume informata na kontaktoni ne keta numra te telefonit 049 569 702 dhe 049 890 321

Konkursi mbetët i hapur nga data 12 shtator 2021 deri me 25 Shtator 2021.

Shikime 2076
Kategoria Marketing & PR
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC