Atelie Vesa

Rrobaqepëse dhe Dizajnere e Korsetave

	 	 

Atelie “VESA” është në kërkim të një punëtoreje, e cila është e aftë dhe ka përvojë në rrobaqepësi:

Pozitat: Rrobaqepëse dhe Dizajnere e Korsetave. 

Vendi: Prishtinë

Për t’u bashkuar me ne, ju duhet të keni: 

  • Aftësi të qepjes në makinë industriale;
  • Përvojë të qepjes në fustanet e nusërisë (vellot); 
  • Aftësi dhe përvojë në dizajnimin e korsetave dhe në zbukurimin e tyre.

Për këto pozita, nga ju kërkohet:

  • Të jeni e vëmendshme;
  • E afërt dhe bashkëpunuese;
  • E aftë për të punuar në afate të shkurtra kohore. 

Ato që janë të interesuara në këtë pozitë mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit: 049-592-641

Afati i fundit per aplikim: 09 Tetor, 2021

Shikime 438
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 13 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC