DGAPV

Infermier/e (Kosovë dhe Gjermani)

	 	 

Kompania Gjermane DGAPV, rrjeti më i madh gjerman i kujdesit shëndetësor nga Mynheni po kërkon specialistë nga sektori i mjekësisë dhe kujdesit shëndetësor.

Përmes një marrëveshjeje me qeverinë federale, profesionistë të trajnuar nga vendet e treta marrin një përgjigje brenda 15 javësh për njohjen e profesionit të tyre në Gjermani.

Përmes një procesi të përshpejtuar bëhet njohja e diplomës duke ju mundësuar leje qëndrimin dhe të drejtën për të punuar në Gjermani.

Linku për aplikim: https://form.jotform.com/211336969016357
Emaili: kosovo@dgapv.de
Numri kontaktues: 049 544 775
Më shumë info: https://www.dgapv-akademie.com/international
Instagram: https://www.instagram.com/pflegenetzwerk

DGAPV Footer

Shikime 1011
Kategoria Shëndetësi
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC