LG

Agjent/e te Shitjes (35) (Rajoni i Gjilanit)

	 	 

Kompania Gjermane" LG " jemi ne kerkim per poziten:

 Agjent/e te Shitjes (35) (Rajoni i Gjilanit)

Kushtet per aplikim:

  • Te kete aftesi për pune ekipore dhe individuale
  • Aftësi te mira te prezantimit dhe komunikimit 
  • Te kete venture personale apo ne shfrytzim (shpenzimet e vetures mbulohen nga kompania)
  • Perparesi kane qiftet (mashkull - femer)
  • Kushte te mira pune ne konkurenc me tregun 
  • Mundesi punsimi edhe ne vendet europiane
  • Seminare jashte vendit 2 here ne vite

Per informata shtes kontaktoni 049/645-762 

Vrejtje telefonatat pranohen nga ora 10:00 deri ne ora 16:00

Per aplikim dergoni cv-tuaj ne email adresen:

punsohu.lg@gmail.com

 gezimi70@hotmail.com

Falenderojm gjithe kandidatet për aplikimin dhe ju njoftojme se vetem kandidatet e perzgjedhur ne vlersimin e cv-ve do te kontaktohen per interviste.

Shikime 1716
Kategoria Shitje
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC