AMW INTERIORS

Arkitekt/e, Menaxher

	 	 

AMW INTERIORS shpk eshte kompani e specializuar ne prodhimin e mobiljeve dhe detaleve  me cilesi te larte me eksperience te gjate ne tregun e Kosoves, ne vazhden e zgjerimit te aktivitetit ne treg shpalle konkurs per pozitat e hapura:

Arkitekt/e

Kualifikimet:

 • Të ketë njohuri në software CAD si ArchiCAD ose AutoCAD;
 • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin dhe prezantimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
 • Të jetë komunikativ;
 • Pervoja ne matje dhe pergatitje të projektit për prodhim eshte perparesi;
 • Njohja e CORPUS-it ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve eshte perparesi;
 • I/e motivuar per avansim ne fushen e dizajnimit/projektimit te mobileve.

Menaxher

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Menaxhimi I procesit te furnizimit, prodhimit, montimit ne fabrike;
 • Planifikimi afatshkurter dhe afatgjate  I procesit te prodhimit;
 • Koordinimi I ekipeve dhe procesit te teresishem dhe arritje te afateve kohore;
 • Pergjegjesi te ngjashme te natyres se prodhimit.

Pergatitja e nevojshme:

 • Pervoje pune te drejteperdrejte ne procese te prodhimit ne fabrike (preferohet ne kompani te dizajnit dhe prodhimit te mobileve);
 • Preferohet te kete te perfunudar nivelin Bachelor ne drejtime ekonomike ose drejtime te ngjashme;
 • Aftesi te mira ne lidership dhe komunikim;
 • Aftesi te mira ne organizative dhe menaxheriale;
 • Njohuri te pakos Microsoft Office.

Adresa: Parku i biznesit-Drenas (Magj. Prishtine-Peje)

Transporti i siguruar nga kompania per qytetet afer (Prishtina, Fushe Kosova, Lipjani, Drenasi...)

AMW Interiors fton te gjithe te interesuarit qe i permbushin kerkesat e mesiperme te dergojne CV-ne ne amwinteriors.shpk@gmail.com ose ne numrin kontaktues +38349625368.

Afati i aplikimit: 08 Tetor, 2021

Shikime 1567
Kategoria Arkitekturë
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC