ELKA Internacional

Shofer, Merchandisere, Rezervist

	 	 

“ ELKA INTERNACIONAL SHPK” nje kompani e njohur  ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje: 

Shofer/M
Merchandisere/F
Rezervist/M

Kerkesa per kandidatet:

  • Te kene experience pune  ne kete fushe me se paku 1 vit.
  • Aftesi te mira komunikuese.
  • Universiteti perben avantazh.
  • Paga do te jete e kenaqshme.
  • Orari I punes 08-16 nga e hene-e premte.
  • Kushtet e punes sipas ligjit ne fuqi jo me shume se 40 ore ne jave- e shtune dhe e diel pushim.
  • Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohen.

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne e_mail enrik.topalli@elkaks.com

Afati i fundit per aplikim: 08 Tetor, 2021

 

Shikime 1580
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC