Librex

Agjentë të shitjes (25) dhe Telefonist/e (10) - Prizren, Suharekë dhe rrethinë

	 	 

Librex shpall konkurs per 25 agjentë te shitjes

Kompania Librex kerkon 25 Agjentë të shitjes dhe Telefonist/e!

Prizren, Suharekë dhe rrethinë

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes  jane si ne vijim:

  • Te kete Patent shofer te kategorise B
  • Te kene veture personale apo ne shfrytezim
  • Te jene Komunikative (njohuri ne shitje direkte)
  • Arsimimi I mesem (te pakten)
  • Ciftet kan perparesi (Mashkull Femer)

Kompania ofron kushte shume te mira pune

  • Paga me standarde Evropiane
  • Udhtime te rregullta Jashtë vendit
  • Seminare ne baza mujore
  • Trajnime dy javore
  • Certifikim pas trajnimeve

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojnë online permes email adreses

ritello_librex@hotmail.com 

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer telefoni +38349409032  prej ores 10:00 deri 17:00

Shikime 2366
Kategoria Shitje
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC