Koral Home

Arkitekt/e

	 	 
Koral HOME shpall konkurs për këtë pozitë të punës:

Arkitekt/e 

Kualifikimet:
  • Të ketë njohuri në ArchiCAD, AutoCAD ose ArtCAM;
  • Të jetë i/e gatshme për dizajnimin e mobiljeve sipas kërkesave të klientëve;
  • Të jetë komunikativ;
  • Të ketë përvojë ne matje dhe pergatitje të projektit për prodhim.
  • Përparësi: njohja e Corpusit ose programeve të ngjajshëm në prodhimin e mobiljeve.
Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim / CV në e-mail adresën: 
production@koralgroup.com apo të paraqiten tek zyret tona në Veternik.
 
Afati i fundit per aplikim: 07 Tetor, 2021
 
Mob: 045 / 777 - 071
Lagjja Veternik (Përballë Gorenjes)
Shikime 1176
Kategoria Arkitekturë
Skadon 13 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC