Autopjesë Partner

Menaxher i Shitjes (2), Shitës në Shitore (Ferizaj)

	 	 

AutoPjesëPartner është një kompani gjermano-shqiptarë që luan një rolë kyç në tregtinë e auto pjesëve dhe pajisjeve të autoserviseve, në Kosovë dhe Shqipëri. Në këtë fushë të biznesit kemi një përvojë 25 vjeçare.

Rrjeti ynë përfshin 11 qendra të shitjes në Kosovë dhe Shqipëri. Ne do të rritemi fuqishëm në këto vende dhe rajon për një periudhë afatshkurtër.

Ne shesim marka të njohura botërore dhe jemi përfaqësues ekskluzivë të shumë produkteve premium.

Gama jonë përfshin marka të tilla si Bosch, Continental, ATE, Castrol, ABS, Divinol, Magneti Marelli,Hazet, etj.

Ne kemi nevojë për mbështetjen tuaj në departamentin tonë të shitjes.

A kemi zgjuar interesin tuaj? Atëherë ju lutemi dërgoni CV-n deri me 21.09.2021: tek: karriera@autopjesepartner.com

Pozitat te hapura

 • Menaxher i shitjes – për rajonin e Ferizajit (2 persona)
 • Shitës në shitore – për shitorën në Ferizaj (1 person)

Profili juaj

Ju jeni pozitiv, miqësor, të përkushtuar, dëshironi të mësoni gjëra të reja, punëtorë, të drejtë dhe i pëlqen automjetet. Pjesën tjetër e mësoni tek ne!

Detyrat

Menaxher i shitjes: 

 • Planifikon dhe udheheq aktivitetin e shitjes;
 • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës;
 • Këshillimi i klientëve gjat blerjes;
 • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri;
 • Prezantimi i produkteve dhe ofertaveShitës në shitore.

Shitës në shitore

 • Mikpritja e klientit;
 • Këshillimi dhe ofertimi i klientit;
 • Shitja aktive e produkteve tona;
 • Pregaditja e porosive;
 • Faturimi dhe inkasimi.

Shikime 556
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC