Albi Shopping

Menaxher/e të blerjes dhe furnizimit (3)

	 	 

Albi Shopping Menaxhere

Email per aplikim: hr@albicenter.com

Shikime 1236
Kategoria Menaxhment
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC