SiBella's Beauty

Punëtore në Estetikë

	 	 

Në sallonin e bukurise "Sibella's Beauty" urgjent kërkohet:

(1) Punëtore me pervojë

pune në Estetikë,

Paga atraktive (me marreveshje)

Duhet te kene pervoje pune ne fushen e Estetikes, e ne vecanti per:

  • Thonje dhe Depilim.

Paga me marreveshje.

Nr kontaktues +38349113366

Shikime 1648
Kategoria Të tjera
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC