Shpërndaje
	 	 

Klinika Amerikane "Dr.Behar Kusari" Hap Konkurs për Administratë:

  • Të ketë aftësi organizuese dhe koordinuese.
  • Të ketë aftësi shumë të mira për zgjidhjen e situatave të ndryshme me efikasitet.
  • Të ketë aftësi shumë të mira bindëse dhe negociuese.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, fleksibilitet dhe sjellje e paraqitje etike.
  • Në gjendje për të punuar shpejt, nën presion dhe për të përmbushur afatet.
  • Njohuri të mira të gjuhës Angleze, Italiane ose Turke.
  • Njohuri shumë të mira kompjuterike, MS Office.

Të gjithë të interesuarat të dergojnë CV-në e tyre me foto në info@american-art.net

 

TAGS: Klinika AmerikanePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Administratë
Skadon 70 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US