Shpërndaje
	 	 

Esa-Consulting S.p.A

se shpejti nis aktivitetin e vet ne Gjilan duke shpall konkurs per 50 call agent:

AFTESITE DHE KRITERET QE KERKOHEN:

Kandidati duhet te kete njohuri te mira (e shkruar dhe e folur) per te pakten nje nga gjuhet ne vijim: Anglisht = gjermanisht = Italisht

  • Aftesi nderpersonale komunikuese
  • Njohuri e punes me kompjutere
  • Perpikmeri dhe korrektsi ne pune
  • Shkolla e mesme e perfunduar

JU OFROJME:

  • Kontrate te regullt pune (e hene = te premte 9.00 =18.00) (te shtune 9.00=13.00)
  • Fleksibilitet ne orarin e punes
  • Paga fikse 750 euro + provizionet mbi objektivat e paracaktuara
  • Trajnime te vazhdueshme dhe mundesi per tu avancuar profesionalisht

Behu pjese e jona edhe ti !!!

Apliko tani ne adresen e -mail: cv.esakonsulting@gmail.com o se na kontakto ne numerin tone te telefonit: 046 108 418 ose ne adresen Rr. Sadik Sadiku, perballe xhamise se medresese (mbrapa pastiqerise Mala)

Afati I fundit per aplikim esht deri ne 09/12/2018

Ju mirepresim!

 

TAGS: Esa ConsultingPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Telekomunikim
Skadon 75 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US