Shpërndaje
	 	 

Trian Marketing është duke kërkuar Call Agjent njohës të gjuhën Gjermane. Garanton punë të sigurt duke përfshirë:
pagë fikse mujore plus BONUSE të kënaqshme, orar te plotë si dhe Kontratë në bazë ligjit të Kosovës.

Tek ne e gjeni një atmosferë të këndëshme pune, dhe orar të përshtatshëm.

  • Kandidatet duhet te kene njohuri te avancuara te gjuhes Gjermane. Disponibilitet per te punuar full time.
  • T’i përgjigjet kërkesave të klientëve profesionalisht.
  • Duhet te ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi si edhe aftësi bashkëpunimi në grup.
  • Eksperiencat e meparshme ne telemarketing përbëjne avantazh.

Orari i punës:
Nga e Hëna-Premte: 11:00-19:00

Apliko Tani Online në:

Trianmarketingks@hotmail.com

www.trianmarketing.com

fb.com/TrianMarketingKS

instagram.com/trianmarketing1

Na kontaktoni edhe në viber/whatsapp në numrin
+377 44 811 338

 

TAGS: Trian MarketingPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Telekomunikim
Skadon 61 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US