Shpërndaje
	 	 

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 36 dyqane në territorin e Kosovës, ku qëllimi ynë është shërbimi i konsumatorëve tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik i punës, prandaj ne ju inkurajojmë që të i bashkangjiteni familjes sonë në pozitat e lira si më poshtë:

  • Menaxher/e i/e Pikës
  • Asistent/e Menaxher/e i/e Pikës
  • Arkëtar/e
  • Sektorist/e

Pozitat më lartë janë të hapura në shtatë qytetet kryesore: Prishtinë, Ferizaj, Prizren, Pejë, Gjilan, Mitrovicë dhe Gjakovë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com.

Konkursi do të jetë i hapur nga data 07 Nëntor 2018 deri më 06 Dhjetor 2018.

 

TAGS: Meridian ExpressPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Shitje
Skadon 44 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US