Teleperformance
Agjent i thirrjeve në Gjuhën Holandeze (Dutch)
Shpërndaje
	 	 

A flisni holandisht?

Nxitoni për këtë mundësi sepse vendet janë të limituara!

 “Teleperformance” është kompania lidere në botë që ofron shërbime për klientë me renome botërore.

Nëse e njihni Gjuhën Holandeze dhe keni dëshirë të punoni për Teleperformancen në Prishtinë, tani keni rastin të punoni si Agjent i thirrjeve në Gjuhen Holandeze (Dutch). Ju duhet të nxitoni të kapni këtë mundësi pasi që numri i vendeve të lira është i limituar.

 Çfarë ofrojmë ne?

 • Pagë të lartë fikse dhe skemë të bonuseve;
 • Kontratë të rregullt të punës;
 • 20 ditë pushim me pagesë në vit;
 • Mundësi të mira për ngritje në pozitë;

 Përgjegjësitë:

 • Inbound: Shqyrtimi i gabimeve dhe gjetja e zgjidhjes adekuate brenda afatit kohor;
 • Identifikon nevojën e klientit për produkte shtesë dhe ia ofron klientit në mënyrë të këndshme.
 • Ndihmon klientët në telefon, nëpërmjet e-mail adresës dhe chat-it në gjuhën holandeze;
 • Përditëson informacionet në sistem;
 • Bën zbatimin e dokumentacionit;

 Profili yt i deshiruar:

 • Komunikon rrjedhshëm në gjuhën holandeze, në të folur dhe shkruar
 • Ke dëshirë të komunikosh në telefon, je miqësor, bashkëndjen dhe je i/e orientuar kah klienti.
 • Je i/e organizuar, dëshiron angazhim dhe zhvillim të vazhdueshëm profesional.
 • Ke përvojë në komunikim me klientë përmes telefonit; preferohet në fushën e rikthimit të klientëve.
 • Ke njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit.

A e kemi nxitur interesimin tënd tani?

Ne i gëzohemi aplikimit tuaj përmes sistemit tonë online për aplikim.

Kompania vendore e burimeve njerëzore “HumanPower” është partner ekskluziv që do ta menaxhojë procesin e rekrutimit për “Teleperformance”.

Per çfarëdo pyetje ju lutem mos  hezitoni të na kontaktoni nga ora 09.00 – 16.00, (e Hënë – e Premtë), në numrin e telefonit: +381 38 52 00 00.

 

TAGS: TeleperformancePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 731
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC