Shpërndaje
	 	 

Konkurs për punësim në pikën e re të  “ELTECO GROUP”  në Prizren

Për plotësimin e këtyre pozitave të punës:

  • Financiere
  • Asistente administrative
  • Menaxher i shitjes
  • Dizajner grafik
  • Web developer
  • Recepsioniste
  • Depoist
  • Shofer (me kategori C)

Elteco Group ofron :

Ambient miqësor dhe modern në  punë
Zhvillim dhe trajnim brenda kompanisë
Kushte dhe pagë konkurente

CV’në tuaj dërgoni në e-mail adresën: hr@beghler.com

Konkursi është I hapur deri më date  15.11.2018

“ELTECO GROUP”

 

TAGS: Elteco GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Të tjera
Skadon 65 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US