Shpërndaje
	 	 

Po rritemi☺. Vende të lira të punës:

Monter / Teren

Kandidati duhet t'i plotesoje keto kushte

  1. Te kete njohuri ne brendimin e pvc foljeve, ceradave, veturave, xhamave etj
  2. Te kete njohuri mbi montimin dhe realizimin e 3D Reklamave
  3. Te jete bashkepunues dhe te jete ne gjendje t'i pergjigjet detyrave ne kohe

*Perparsi eshte edhe perdorimi i makinerive te shtypit digjital dhe njohuri bazike ne Corel Draw / Adobe Illustrator dhe Photoshop
Oari: 09:00-17:00 / Prishtinë
Email: chameleonprint.ks@gmail.com
Numri i kontaktit: +377 44 77 48 77 / +377 45 577 570

 

TAGS: ChameleonPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 68 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
Shpallje të Ngjashme Të gjitha
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US