Bershka
Asistent/e të shitjes, Arkëtar/e
Shpërndaje
	 	 

N O W H I R I N G

inditexcareers.com

Inditex është grup lider në fushën e modës me më shumë se 7,400 dyqane në 96 shtete.

Për dyqanin tonë të ri në Prishtinë, Bershka, po kërkojmë:

ASISTENT/E TË SHITJES / ARKËTAR/E

ME ORAR TË PLOTË / ME ORAR TË PJESSHËM

Ju pëlqen moda, ju pëlqejnë trendet?!

Ju do të keni mundësinë të jeni ndër të parët në zbulimin e stileve dhe trendeve të reja. Ju do të jeni të rrethuar me koleksionet më të reja që ndryshojnë në mënyrë të vazhdueshme. Lejoni që pasioni juaj për modën të përcillet te klientat tanë sepse në dyqanet tona moda po gjallërohet.

Përgjegjësitë:

  • Shërbimi ndaj klientit
  • Kujdesi ndaj dyqanit, dhomave të veshjeve dhe magazinës
  • Arritja e qëllimit të shitjeve
  • Kujdesi për imazhin e kompanisë dhe përvojës së klientëve

Kërkesat:

  • Minimum diploma e shkollës së mesme
  • I përgjegjshëm, i kujdesshëm dhe pozitivitet ndaj punës
  • Fleksibilitet (të punojë me ndërrime, të punojë fundjavave)

Përfitimet:

  • Të punojë në grupin lider të modës
  • Mundësi të mëdha të rritjes dhe zhvillimit profesional
  • Atmosferë dinamike e punës dhe punës ekipore

 

Vetëm kandidatët që plotësojnë të gjitha kërkesat do të njoftohen për intervistë.

Për më shumë informata rreth grupit Inditex mund të hyni në faqen e internetit www.inditexcareers.com


 

TAGS: BershkaPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta Pune

Shikime 4524
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureao Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC