Global Face
Vende të lira të punës në Gjermani
Shpërndaje
	 	 

Global Face është kompani Gjermano Kosovare e cila ka për qëllim rekrutimin e fuqisë punëtore në profesione të ndryshme në Gjermani.

Si një kompani mjaft kredibile, Global Face fton të gjithë të interesuarit të bëhen pjesë e kompanisë duke aplikuar në pozitat e hapura:  

 • Infermieri 
 • Kuzhinier
 • Elektricist
 • Instalues
 • Hoteleri
 • Metal Punues
 • Bagerist
 • Shofer
 • Moler
 • Murator
 • Therrtor
 • Shtepiak
 • Mekanik
 • Mjekësi

Për më shumë informacione, konktaktoni në numrat e telefonit 044 399 575 dhe 049 962 667 apo email-adresen globalface06@gmail.com. Gjithashtu, për cdo pyetje shtesë, ju mund të shkruani edhe në faqen e kompanisë në Facebook https://web.facebook.com/Globalface1/

Lokacioni: Esat Berisha nr. 75, Gjilan.

Golbal Face mundëson që ëndrrat e juaja për punësim në Gjermani të bëhen realitet.

 

TAGS: Global FacePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 6351
Kategoria Të tjera
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US