JobCenter Kosovo
Infermier/e (450 vende) - Gjermani
Shpërndaje
	 	 

Ne aktualisht po kërkojmë urgjentisht 450 infermierë dhe infermiere për të punuar në Gjermani.
Nëse jeni të interesuar për këtë ofertë, ju lutemi kontaktoni Jobcenter Kosovo.

Aplikimi është falas.

Detyrat dhe përgjegjësitë:
Eshtë përgjegjëse për dhënien e kujdesit primar për pacientët
Duhet të asistojë gjatë punës së mjekut
Të kujdeset për pacientët
Të aplikojë dhënien e terapisë. 
 
Kualifikimet për vendin e punës:
Shkolla e mesme e Mjekësisë  / Licenca e punës
Preferohen njohuritë në Gjuhen Gjermane.
Njohuri bazike të punës me kompjuterë.
Duhet të përshtatet në orarin fleksibil të punës.
Kryen shërbime të tjera që lidhen me profesionin.

Na kontaktoni tani në +383 (0) 456 209 83info@jckosovo.com ose të vini në qendrën tonë të aplikimit Prishtinë:

Jobcenter Kosovo - e Hënë - e Shtunë 9-16

Bajram Bahtiri 8 (Xhamia e Llapit)

10000 Prishtina

 

TAGS: JobCenter Kosovo, KosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1576
Kategoria Shëndetësi
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US