Shpërndaje
	 	 

PI Communication kërkon 40 Promotere dhe 10 Supervizor

  • Promoteret dhe Supervizorët do të punojnë 4 orë në ne ditë, 3-5 ditë në javë.
  • Aktivitetet do të mbahen në Prishtinë dhe qytet tjera në Markete dhe Bare
  • Kohëzgjatje 4 muaj,me mundësi vazhdimi për 1 vit.

Dërgoni CV-te tuaja së bashku me një fotorafi në promotion@pirelations.com, ose mund te shkruani edhe në facebook (Pi Communications)

 

TAGS: Pi CommunicationsPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime
Kategoria Marketing & PR
Skadon 8 ditë
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US