Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit
Zyrtar për përkthim (shqip-serbisht dhe anasjelltas)
Shpërndaje
Shikime 554
Kategoria Përkthim
Skadon 67 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
info@kosovajob.com | 045 11 14 14
FOLLOW US