Bai Center
Shitëse (Hidrosanitari dhe Mobileri)
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Kerkojme nje Shitese

Lamia: Hidrosanitari dhe Mobileri

Detyrat dhe Pergjithsite: Prezantimi dhe shitja e produkteve

Kushtet e punes: Orari 08:00-18:00

Rroga 250 euro me mundesi rritjeje

Transporti prej Prishtine ofrohet nga firma

Adresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj(Te Udhekryqi i Janjeves)Si të Aplikoni

Email: bai.center@hotmail.com Nr. kontaktues: 045222073, 044630909
Kompania Bai Center
Shikime 349
Kategoria Shitje
Skadon 8 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob