AGGA Prizren
Call Agent që njohin Gjuhën Frënge (7)
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Call-Center AGGA Prizren

Kerkojme Call-Agent Qe Njohin Gjuhen Freng 7 Pozita Te lira.

Pershkrimi Punes

Agenti duhet te bej thirrje per sigurime shendetsore ne Zvicerr.

( Assurance Maladie )

Paga Fixe 500 euro + Bonuset

 Si të Aplikoni

Numri kontaktues per me shume informata . Numri Telefonit .00386-49-104-041. Orari Per Kontakt Prej Ores 12:00 Deri 12:40 dhe Prej 18:00 Deri 19:00 . Ju Mirepresim. agga  
Kompania AGGA Prizren
Shikime 182
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prizren
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob