Elka Internacional
Agjent i shitjes (ambullantiv)
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

“ELKA INTERNACIONAL SHPK” Nje kompani e njohur  ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje:

Agjenti I shitjes (ambullantiv)

Detyrat dhe përgjegjësitë

Identifikimi i mundësive të reja të shitjes

Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren

Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore

Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.

Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

 

Kerkesa per kandidatet:

-Te kene eksperience pune  ne kete fushe disa vjecare

-Te njohin terrenin dhe tregun e kosoves

-Aftesi te mira komunikuese dhe negociuese.

-Posedimi I lejes se  drejtimit.

-Universiteti perben avantazh

-Paga do te jete e kenaqshme.

-Vetem kandidaten qe do perzgjidhen do te informohenSi të Aplikoni

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumentat tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografine tuaj ne e_mail enrik.topalli@elkaks.com 31.01.2018 Prishtine.
Shikime 446
Kategoria Shitje
Skadon 5 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob