Teleperformance në Greqi
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

A e kemi nxitur interesimin tënd tani? Ne i gëzohemi aplikimit tuaj përmes sistemit tonë online për aplikim. Mos harroni se pas një periudhe kohore, gjithmonë mund të ktheheni në Kosovë dhe të vazhdoni punësimin tuaj në Teleperformance Prishtina. Ju lutem klikoni këtu për të aplikuar: APLIKO Kompania vendore e burimeve njerëzore “HumanPower” është partner ekskluziv që menaxhon procesin e rekrutimit për “Teleperformance Greece”. Per çfarëdo pyetje ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni nga ora 09.00 – 16.00, (e Hënë – e Premtë), në numrin e telefonit: +381 38 52 00 00. Teleperformance Athens
Kompania Teleperformance në Greqi
Shikime 595
Kategoria Telekomunikim
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Athinë, Greqi
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob