Vali Impex shpk
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

Të interesuarit të dërojnë CV ( dhe për cfardo pyetje ) në e-mail adresën haribo-ks@hotmail.com
Kompania Vali Impex shpk
Shikime 513
Kategoria Shitje
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Graçanicë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob