Agrokor shpk
Vende të lira të punës (24)
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

AGROKOR SH.P.K.  shpall konkurs pune per pozitat si ne vijim:

POZITA
 1. Teknolog ushqimor – 1
 2. Teknik i makinerise (elektronik dhe mekanik) – 2
 3. Depoist – 1
 4. Punetore ne prodhim – 10
 5. Financa – 2
 6. Menaxher i shitjes HORECA – 1
 7. Shites komercial – 3
 8. Shites ambulantiv – 3
 9. Sigurim – 1
  KRITERET Te interesuarit duhet te permbushin keto kritere para se te aplikojne:
 • Diploma e shkolles se mesme (obligative)
 • Patent shoferi (preferuar)
 • Pervoj pune, se paku 1 vit (preferuar)
 • Motivi i larte dhe aftesia per te punuar ne ekip
 • Te jete ne gjendje te punoj nen presion
 Si të Aplikoni

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-te e tyre para dates 20.10.2017, ne e-mail: hr@agrokor-ks.com duke shenuar ne subjekt poziten per te cilen aplikoni.
Kompania Agrokor shpk
Shikime 923
Kategoria Të tjera
Skadon 1 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob