Dynamic L.L.C.
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

Te interesuarit të dergojnë CV-të, portofolion dhe referencat e tyre në: info@dynamicmedia-ks.com Kompania: ''Dynamic''L.L.C. Email: info@dynamicmedia-ks.com Telefoni: +38649141400 Adresa: Rr. Luan Haradinaj, Prishtine, Kosovë.
Shikime 437
Kategoria Art dhe Dizajn
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob