The Olive Tree
Kuzhinier, Kamarier
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Jemi duke kerkuar kuzhinier kreativ ne te gjitha aspektet e kuzhines.  Ju do te jeni ‘shefi kryesor’ dhe to te keni kontrollin e plote te kuzhines.

Kuzhinier

Detyrat dhe pergjegjesite:

Eshte shefi kryesor I kuzhines, ne gjendje te pergadis ushqimin dhe te udheheq ekipin e punes.

Llogarit dhe planifikon sasine e ushqimit qe nevojitet per tere javen.

Modifikimi dhe rifreskimi I menyse se ushqimit.

Qasje profesionale ndaj kolegeve dhe klienteve

Kualifikimet:

Pervoje e meparshme si shef kryesor I kuzhines

Aftesi per te spikatur dhe zgjidhur problemet me efikasitet

I afte per te deleguar detyra te shumta

Komunikues dhe udheheqes

Ne hap me tendencat e gatimit

 

Kamarier/e

Pershkrimi I punes:

Kamarieri eshte pergjegjes per perkujdesjen ndaj mysafireve ne restaurant, garanton sherbim miqesor, profesional dhe efikas ne cdo kohe.

 

Data e fundit per aplikim eshte 15 Tetor 2017.Si të Aplikoni

Te interesuarit, te dergojne CV-ne ne: theolivetree.ks@gmail.com apo te kontaktojne ne numrin +377 45 414 509
Kompania The Olive Tree
Shikime 293
Skadon 14 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob