A&M Group
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

MENYRA E APLIKIMIT: Të gjithe të interesuarit mund të aplikojne duke dërguar CV, në email : am_megaoutlet@outlook.com Ju lutem të vendoset në subjekt Pozita dhe Qyteti për të cilen aplikohet.
Kompania A&M Group
Shikime 1345
Kategoria Shitje
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Pejë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob