Teleperformance Prishtina
Customer Service Support - Mitarbeiter
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

PËRJETO PUNËN TE NR. 1 NË BOTË!Teleperformance”  është  kompani e njohur  botërore në shërbim të klientit dhe në industrinë BPO (Business Process Outsourcing). “Teleperformance Prishtina ” tashmë ka mbi 150 persona të punësuar në shërbim ndaj klientit për tregun Gjerman.

Pas suksesit të vazhdueshëm me SKY Deutschland, klientit tanë të parë në Kosovë, tani “Teleperformance” do të filloj shërbimin për klientin e dytë, kompanie e madhe e njohur në tregun gjerman.

Kësisoj, në kuadër të zgjerimit tonë po kërkojmë:

Customer Service Agent (M/F)

të përkushtuar dhe motivuar për qendrën tonë të re në Prishtinë.

Detyrat tuaja:
 • Identifikimi i nevojave dhe kërkesave të klientit.
 • Përgjigje ndaj pyetjeve të klientëve gjatë procesit të porosisë me telefon dhe e-mail.
 • Zgjidhja e pyetjeve të konsumatorëve përmes analizës së problemeve, kërkimit të tyre, gjetjes dhe testimit të zgjidhjeve dhe alternativave të mundshme, aplikimit të zgjidhjeve të zhvilluara dhe shkallëzimit të problemeve të pazgjidhura.
 • Dokumentimi i proceseve në sistemin tonë.
  Profili yt i dëshiruar:
 • Dëshira për të punuar me klientë
 • Të keni njohuri të gjuhës gjermane në të folur dhe në të shkruar në nivelin B2+
 • Të keni aftësi të mira kompjuterike
 • Të keni afinitet të punoni në ekip dhe me njerëz të tjerë.
 • Të keni përvojë në shërbimin e klientit përmes telefonit dhe kanaleve të tjera të komunikimit.
 • Të jeni gati për të punuar në ndërrime: E hënë - e diel, 07:00 - 22:00.
  Ne të ofrojmë:
 • Trajnim me pagesë: Ne synojmë t’ ju trajnojmë para fillimit të punës me trajnim përkatës.
 • Vendi i sigurtë i punës: kontrata e punës sipas ligjit të punës në Kosovë.
 • Ambient modern: që ndodhet në qendër të Prishtinës.
 • Pagë konkurruese dhe beneficione të tjera.
 Si të Aplikoni

A e kemi nxitur interesimin tënd tani? Ne i gëzohemi aplikimit tuaj përmes sistemit tonë online për aplikim (klikoni butonin më poshtë). Apply Kompania vendore e burimeve njerëzore “HumanPower” është partner ekskluziv që do ta menaxhojë procesin e rekrutimit për “Teleperformance”. Per çfarëdo pyetje ju lutem mos  hezitoni të na kontaktoni nga ora 09.00 – 16.00, (e Hënë – e Premtë), në numrin e telefonit: +381 38 52 00 00.
Kompania Teleperformance Prishtina
Shikime 2166
Kategoria Telekomunikim
Skadon 23 ditë
Orari Full-Time
Lokacioni Prishtinë
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob