A&M Mega Outlet
Shpërndaje

Përshkrimi i Punës

Si të Aplikoni

MËNYRA E APLIKIMIT:
  • Të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV, në email : hr@am-clothes.com
  • Ju lutem të vendoset në subjekt Pozita dhe Qyteti
 
Shikime 239
Kategoria Shitje
Skadon Pa përcaktuar!
Orari Full-Time
Lokacioni Prizren
Bashkohuni me ne në:
Partnerët
Regjistrohu këtu të pranosh
lajmet më të reja rreth KosovaJob